ÖZEL TASARIM ÜST SINIF AKRİLİK MUTFAK, BANYO DOLAPLARI

Ardıç kent projesi için özel tasarlanmış üst sınıf akrilik dolap  ve tezgahlar Banyo ve Mutfakta şık bir şekilde sizi bekliyor olacak. Mutfak dolap ve çekmecelerde stoplu aksesuarlar. En son teknoloji şık SILVERLINE ankastre set; ocak,davlumbaz ve fırın ( FOTOĞRAF 2016 DA SONLANAN PARK KENT SİTESİ PROJESİNDEN EMSAL OLARAK ALINMIŞTIR)

Akrilik Dolap Nedir

Çizilmez Akrilik kapaklar, 1 milimetre kalınlığındaki parlak yüzeyli çizilmez akrilik levhaların; mdf panellerine kaplanıp çok yüksek parlaklık değeri olan panellerin boyutlandırılıp bantlanmasıyla üretilir. Akrilik paneller son teknoloji makineler de özenle üretilmektedir.

Akrilik kapak ayna etkisi verecek kadar parlak , aşınmaya ve çizilmelere karşı da son derece dayanıklıdır.Mebran ve Lake gibi gerek mobilyacıların gerekse mimarların çok yoğun olarak kullandıkları ve zamanının trendi haline gelmiş ürünlerin yerini almıştır.Mebran kapağa göre çok daha net bir parlaklık ve yüzey dolgunluğu sağlar.Ayna yansıması efekti ve %100 pürüzsüz yüzeyi ile mebran kapaklardan çok daha iyi sonuçlar alınabilmektedir.Pürüzsüz yüzey yapısı sayesinde son derece hijyenik bir yapıya sahiptir.Akrilik kapaklarda çizilmez akrilik levhalar kullanıldığında kullanım esnasında oluşabilecek çizilmelerin önüne geçilmiş olur.Akrilik kapaklar kullanılmaya başlanmasından yıllar sonra bile ilk gün ki renk tonlarını korur.Sararma ve renk solması yapmaz.Bayanların en büyük şikayeti olan tırnakla çizilme akrilik kapaklarla birlikte sorun olmaktan çıkmıştır.

Akrilik kapaklar konutlardan mağaza dekorasyonlarına, ofis mobilyalarından hastane ve banka mobilyalarına kadar çok geniş bir alanda sorunsuzca kullanılmaktadır.

AKRİLİK KAPAK KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1-Akrilik kapakların yüzey koruyucu folyoları; montaj yapıldıktan sonra çıkarılmalıdır.

2-Koruyucu folyosu çıkarılan kapaklara 24 saat boyunca hiçbir müdahalede bulunulmamalıdır.

3-Koruyucu folyosu çıkarıldıktan sonra hava ile temas eden akrilik yüzey 24 saat içinde daha iyi setleşecek ve kendi direnç noktasına ulaşacaktır.Kapakların temizliği bu aşamadan sonra yapılmalıdır.

4-Akrilik kapakların temizliği Pamuk esaslı bir bez kullanılarak ılık sabunlu su ile yapılamalıdır.Kimyevi veya aşındırıcı temizlik malzemeleri ve bezler kullanılmamalıdır.

5-Akrilik kapaklarda temizlik malzemesi olarak akrilik için özel üretilmiş sprey cilalar kullanılabilir. Ancak marketlerde satılan ahşap cilaları kullanılmamalıdır.

Dizayn Ahşap Orman Ürünleri sitesinden uyarlanmıştır