İbrahim ÇETİN +90 532 625 24 25 & Hasan ÇETİN +90 533 451 27 21
Adnan Menderes Bulv. İbrahim Apt. No:67 D:4, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
ibrahimcetin@cetinharita.com

HAKKIMIZDA

1995 Yılında Harita ve Kadastro Mühendisi olan İbrahim ÇETİN’in  ALTAN HARİTA LTD. ŞTİ. İle ortağı olarak başlayan çalışma hayatı ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ.’de devam etmektedir.

ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ. Kundu ve Kemerağzı bölgeleri otellerinin Harita ve Kadastro Mühendislik ile İmar Planı onay işlemleri hizmetleri konularında yoğun bir şekilde çalışmıştır.

Orman Kent Sitesi

Antalya ve Türkiye’nin muhtelif yerlerinde farklı işler yapan firmamız, turizm sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız, Belek-Kadriye bölgesindeki golf sahaları ve otellerin ağaç röleve plan ve parselasyon işlemlerini zamanında ve problemsiz olarak tamamlamıştır.

Park Kent Sitesi

ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ. olarak özellikle Kıyı Yapılarının imar planlarının onay işlemleri konusundaki profesyonelliğini tecrübeleriyle pekiştirmiştir..

 

 

2008 yılından itibaren de Hasan ÇETİN’in Jeoloji Mühendisi olarak şirket bünyesindeki müteahhitlik işlerine ortak olarak katılmasıyla kat karşılığı inşaat işlerine başlanılmıştır.

 

İlk yıllarda yapılan inşaatlardan sonra son yıllarda ORMAN KENT SİTESİ ve PARK KENT SİTESİ tamamlanmış olup  ARDIÇ KENT SİTESİNİNinşaatı da devam etmektedir.

Yıllar içerisinde Harita ve Kadastro Mühendislik Hizmetleriyle hakkettiği güvenilir ve kurumsal bir firma olma özelliğini Kat Karşılığı Konut Müteahhitliği konusunda da kazanmıştır.

Dilerseniz edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşarak Harita ve Mühendislik Hizmetleri, İmar Planı Onay süreçlerini takip edebiliriz.

Bizden standartları yüksek 

bir daire alabilirsiniz.

Ardıç Kent Sitesi Fotoğrafları

MARKALARIMIZ

park-kent-sitesi-b-blok-onden -gorunum

Arkamızda bıraktığımız projelerimiz teminatımızdır.

PARK KENT SİTESİ

Güzeloba Mahallesi; Lara Kundu Turizm bölgesindeki 5 yıldızlı otellere, Denize, Havaalanına ve şehir merkezine yakınlığı ile bilinmektedir.

Sitemiz 3500 dönümlük kent ormanına ve denize yakınlığı sebebi ile deniz ve çam havasını aynı anda alabilen nadir konumuyla özel bir sitedir. Dairelerimizin tamamından çam ağaçları, park alanları ve havuz gözükmektedir.

Rauf Denktaş caddesinin açılmasıyla bölge cazibe merkezi olmuş ve sürekli prim yapan özel bir konumdadır.

İnşaatın 2500 m² alan üzerine kurulu 20 daireden oluşan ve zeminde kullanım az olduğu için dairelerin etrafı açık ve refahtır.Ayrıca bütün daireler Kamu parkına ve yeşil alana cephedir.

Park Kent Sitesi özellikleri, bina kalitesi, konumu ve konforu itibariyle size ayrıcalı bir yaşam sunmaktadır.

Aramaktan Çekinmeyin